Stravování v mateřské škole

skolka-2013Vážení rodiče,

začátek nového školního roku 2015/ 2016 přinesl změny týkající se stravování v naší mateřské škole. Vzhledem k nedostatečné kapacitě kuchyně v základní škole bude stravu ve školce kompletně zajišťovat  firma J+J školní jídelny spol. s r. o. Bezručova 94, Říčany. Více o firmě se dočtete na našich webových stránkách školy. Změna nastává i ve způsobu odhlášky stravy, která se musí odhlašovat den předem do 13:00 hod. Pokud už víte, že 1. září vaše dítě do školky nepřijde, nebo bude pouze na dopolední svačinu (tzv. přesnídávku) nebo půjde po obědě, je třeba se ve školce odlásit nejpozději 31. 8. do 13:00 hodin, aby vám strava nebyla účtována. Prvním dnem vašeho nástupu do školky obdržíte informace s přihlašovacími údaji a pinem a budete mít možnost si stravu sami odhlašovat.

Nyní  provádějte odhlášky stravy na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Pokud se neodhlásíte do 31.8. 2015 do 13:00 hodin, bude vám účtována strava na druhý den v plné výši.


 Bc. Jana Hrubešová, pověřena řízením MŠ

Informace ke stravování v Mateřské škole Mnichovice

Stravné se platí dopředu zálohově. Nejpozději do 15. dne předcházejícího měsíce,
(výjimka - pouze v září) na bankovní účet školní výdejny č. 115-977250257/0100

Způsoby platby stravného:

1. Trvalým příkazem - tzn. platí se pevná částka.

2. Měsíčním převodem – podle aktuálního stavu na Vašem kontě (konto se zobrazí po Vašem přihlášení příslušnými údaji na internetu. Tyto údaje obdržíte u pí. učitelky ve třídě).

Doporučujeme Vám platbu trvalým příkazem. U platby převodem si musíte sami sledovat výši kreditu na internetu!

U každé platby je nutné uvést správný variabilní symbol, aby bylo možné platbu identifikovat. Váš variabilní symbol obdržíte na lístečku první den nástupu do školky.

Platba trvalým příkazem:

Splatnost trvalého příkazu si zadejte k datu 15. předcházejícího měsíce (na říjen - 15. září 2015 atd., tzn. poslední platba 15. května 2016 – na červen) na částku ve výši 22 pracovních dnů x cena celodenní stravy, tj. přesnídávka, oběd, svačina.

Cena stravy pro děti do 6 let:

Pro děti do 6 let přesnídávka – 9,- Kč oběd – 25,- Kč svačina – 9,- Kč
----------------------
celkem: 43,- Kč

Pro děti nad 6 let: (týká se dětí s odkladem školní docházky) přesnídávka – 9,- Kč oběd – 30,- Kč svačina – 9,- Kč
-----------------------
celkem: 48,- Kč

Vyúčtování přeplatku bude provedeno v srpnu 2016.
V září je nutné uhradit 2 platby ( tj. platba na září a zálohová platba na říjen).