Pozvání na pozemní hokej - přijďte fandit!

    15-05-01-CR-SR      V pátek 1. 5. 2015 proběhnou na našem hřišti s umělou trávou dvě přátelská mezinárodní utkání mezi reprezentanty České a Slovenské republiky věkové kategorie U18. První utkání začíná ve 13 hodin, druhé má pak svůj začátek v 17 hodin. Z našeho pohledu je nutné zdůraznit, že za mužstvo ČR nastoupí někteří z našich „halových zlatých hochů“ z kategorie starší žáci.

     Druhou akcí (2. 5. od 10:00) je ligová soutěž starších žáků, ve kterém přivítáme soupeře z Litic a nutno podotknout, že jde jednoznačně o „šlágr“ soutěže. Naši haloví mistři mají reálnou šanci získat titul i pod otevřeným nebem avšak v cestě jim stojí právě mužstvo Litic, které má momentálně při bodové rovnosti lepší skóre. Takže toto utkání, i když třeba úplně nerozhodne, ale určitě napoví, 15-05-02-st-zacikdo si rozdělí, který cenný kov.

               Přesto, že se ani v jednom z případů nejedná o zcela optimální termíny, věřím, že výjimečnost těchto utkání vás přesvědčí upravit si program tak, abyste mohli přijít povzbudit ty naše!

Za HC TJ Mnichovice
Jan Veverka