Benefiční akce na obnovu hřiště na Podhorkách – projekt Extra třída 7.B

Extra-trida

Žáci mnichovické 7.B se zapojili do programu Extra třída, v rámci kterého se děti pod vedením svého patrona (třídního učitele), pustí do přípravy a následné realizace projektů s pozitivním dopadem na život v obci, kde se jejich škola nachází. V programu Extra třída žáci sami vymýšlejí, co chtějí ve svém městě změnit k lepšímu. V případě úspěchu mohou získat grant od Nadačního fondu Tesco na realizaci svého projektu.

Naši sedmáci vymysleli a zpracovali projekt Benefiční akce na obnovu dětského hřiště na Podhorkách. Na jejich dosavadní práci se můžete podívat na následujícím odkazu http://www.extratrida.cz/projekt/www/projektova-nastenka/?idProjektu=178 .

Zaujal Vás nápad Extra třídy a chcete naše sedmáky v jejich úsilí podpořit? Můžete tak učinit těmito způsoby:

1) Upozornit na jejich projekt prostřednictvím Facebooku - na výše uvedeném odkazu kliknete na To se mi líbí.

2) Přispět Extra třídě na odměnu -na výše uvedeném odkazu prostřednictvím nástroje DARUJME.CZ máte možnost přispět finanční částkou na odměnu, kterou si žáci sami za svou iniciativu stanovili. O vámi darovanou částku se navýší suma, kterou žáci doposud na svou odměnu získali.

3) Nabídnout svou pomoc radou či jinou výpomocí s projektem - pokud vás napadne, že byste mohli s realizací projektu Extra třídě nějak pomoci jako dobrovolník, kontaktujte, prosím, naši školu.