Tři bratři v nesnázích

Tri-bratri-v-nesnazich-1 Kdy: 7. 12. 2014 od 19:00
Kde: Sál Mnichovické krčmy

Vstupenky v prodeji od 18. 11. 2014 v informačním centru.
Hra z pera anglických géniů komedie Raye a Michaela Coonyů.
Jako dárek k vánocům a k 880. výročí města jsme pro Vás připravili druhé divadelní představení.
Minulé představení bylo vyprodané a tak nás pro velký úspěch navštíví Divadlo Háta podruhé.


Tri-bratri-v-nesnazich-2Opět bude skvělé obsazení: Adéla Gondíková, Martin Zouhar, Ivana Andrlová, Olga Želenská, Jana Birgusová, Jana Zenáhlíková , Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček, Marcel Vašinka, Petr Pospíchal, Jan Přeučil, Petr Gelnar, Lukáš Pečenka, Lumír Olšovský. Režie: Lumír Olšovský.

Fraška plná humorných záměn i dramatických zvratů s nečekanou pointou.
Mladí manželé Tom a Linda s napětím očekávají pracovnici z Úřadu pro adopci dětí, která má rozhodnout o jejich dalším osudu. Jenže velké komplikace způsobí dva Tomovi bratři Dick a Harry se svými „geniálními nápady“. Sice chtějí svému staršímu bratrovi k adopci vytouženého dítěte pomoci, ale svým chováním dělají pravý opak. Všichni postupně musí čelit nečekaným problémům, počínaje pašovanými cigaretami a konče tajuplným pytlem, který je zdrojem četných zápletek. Pointa je opravdu nečekaná.


Opět slibujeme břišní svaly namožené od smíchu a dobrou náladu.


Předprodej vstupenek v Turistickém
  informačním centru
PO – PÁ 8-17 hod, SO 8-12 hod. od 13. 11. 2014
Cena vstupenky je opět v rámci oslav 880. výročí založení města zvýhodněna:
Cena divadelního představení 350,- Kč, pro Vás cena vstupenky 250,- Kč a 200,- Kč.

BackoryDivadlo v bačkorách
Jak jistě víte, sál Mnichovické krčmy byl nedávno dlouhodobě pronajat gymnastkám, které v něm nejen trénují, ale pořádají i gymnastické závody. Sál je tedy upraven pro jejich potřeby a podlaha sálu je dokonale vyčištěna a napastována. Protože město nemá žádný jiný adekvátní sál a o divadelní představení jsme Vás nechtěli připravit, vymysleli jsme „Divadlo v bačkorách“. Gymnastky nám zapůjčí prostory, za což velmi děkujeme, ale my jim pracně vyčištěný sál nezničíme – přezujeme se do bačkor nebo si vezmeme návleky.

Prosím, vezměte si z domova bačkůrky, pantofle, čisté boty na přezutí. Šatna zajištěna. Pokud se nebudete chtít přezouvat, k ceně vstupenky dostanete zdarma návleky.

Soutěž o nejbláznivější bačkoru - nejoriginálnější bačkoru oceníme lahví šampaňského.