Zelené a rozkvetlé Mnichovice

Rozkvetle-Mnichovice1 Kdy: 1. 5. 2014 - 30. 9. 2014

Soutěže o nejkrásnější předzahrádku, květinovou výzdobu oken a balkonů a upravený veřejný prostor

1. ročník soutěže o nejkrásnější předzahrádku, květinovou výzdobu oken a balkonů a upravený veřejný prostor.

Hodnocenými kategoriemi budou:
1. Nejkrásnější květinová výzdoba domu - tedy výzdoba oken, balkonů, teras a průčelí domů. Soutěžit mohou jak domy rodinné, tak i bytové.

2.Nejkrásnější předzahrádka - budeme hodnotit péči o veřejný prostor. Zde chceme především klást důraz na úpravu a péči o veřejnou zeleň, na  květinovou výzdobu před vchody do  domů nebo před ploty zahrad. Soutěžit mohou opět jak rodinné domy, tak i bytové.

V  obou kategoriích mohou soutěžit i veřejné instituce a podnikatelé, kteří mají svou provozovnu umístěnou na  veřejně přístupném místě – květiny ve výloze, předzahrádka před firmou apod. Speciální kategorií je nejkrásnější část ulice – podmínkou je účast minimálně 5 rodinných domů nebo dvou bytových domů v ucelené zástavbě, kteří svou spoluprácí vytvoří krásný prostor kolem nás.

Fotografie svých rozkvetlých oken, balkónů, předzahrádek, spolu s Vaším jménem a adresou posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na stejnou adresu napište kde bydlíte a my vyfotíme prostor sami. Foto můžete přinést i do informačního centra. O vítězi bude rozhodovat odborná porota a veřejnost svým hlasováním.

Odměny v každé kategorii:
1. místo 3000 Kč, 2. místo 2000 Kč, 3. místo 1000 Kč.

Kategorie nejkrásnější část ulice bude mít jako překvapení speciální cenu, kterou si užijí všichni, kdo se podíleli na  zvelebení prostoru kolem nás.

Soutěž bude probíhat do 30. 9. 2013.